menu

KIRCHLER THERMAL BADHOTEL ****

od 3 290,- Kč
Zillertal
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel leží v centru Hinteruxu

Vybavení hotelu

V zimě všem svým hostům nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu (modrý autobus), která vás z návsi / od mini-marketu odveze přímo k údolní stanici lanovky Hintertuxer Gletscher a také zpět (zhruba každých 5 minut). Přímo před lázeňským hotelem Kirchler jsou pro vás k dispozici bezplatná parkovací místa. Na požádání pro vás můžeme (za poplatek) rezervovat podzemní garáž. Hostům nabízejí všude v lázeňském hotelu Kirchler wifi zdarma. Navíc na recepci poskytují tiket pro vysokorychlostní internet.

Vybavení pokoje

Komu se v noci dobře leží, ten prožije aktivně svůj den. Pokoje v lázeňském hotelu Kirchler v Hintertuxu jsou oázou, v níž můžete přes noc čerpat novou sílu. Udivují svým komfortem a fascinují každým detailem. Spojují v sobě útulný tyrolský rustikální styl s luxusem 4-hvězdičkového hotelu. Vybavení pokojů a suit: koupelna nebo sprcha (v suitách vana i sprchový kout) oddělené WC a koupelna balkon župany, osušky a ručníky fén satelitní TV s plochou obrazovkou (81 cm) rádio pokojový trezor telefon WIFI zdarma bez hesla všechny pokoje jsou nekuřácké

Stravování

vitální snídaně formou bufetu s ovocnými šťávami, bio koutkem a košíkem plným ovoce výrobky z vlastní zemědělské produkce (důležité!) výběr ze tří různých 4-chodových menu na večeři tradiční selský bufet, gala večeře, westernový bufet, italský bufet, dezertový bufet špičková vína rakouské a italské provenience à la carte restaurace: tradiční i mezinárodní pokrmy Posilnit se můžete v rustikální selské jizbě, ve světničce se spoustou svíček, v jídelně, na sluncem zalité terase nebo v hotelovém baru – všude pak k čerstvě připraveným jídlům nabízejí špičková rakouská vína. V hotelovém baru navíc nabízejí zajímavý sortiment doutníků a cigaret.

Sport a zábava

Necelých 500 metrů od hotelu se nachází lanovka Hintertuxer Gletscherbahn, která vás vyveze přímo do srdce jediné rakouské lyžařské oblasti s garancí sněhu po celý rok. Tam pak můžete 365 dnů v roce jezdit na lyžích nebo prknech – přejeme vám hodně zábavy! Spodní část sjezdovky ledovce Hintertux se nachází přímo za hotelem, což mnozí hosté oceňují, neboť po náročném dni stráveném zimními sporty se nemusí zdlouhavě vracet zpět do hotelu. A přímo v hotelu pak mohou hosté relaxovat ve wellness objektech s termální vodou, která výhradně pro ně přitéká z nejvýše položeného termálního pramene v celé Evropě.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena