menu

KEMPINSKI HOTEL DAS TIROL *****

od 3 590,- Kč
Kitzbühel
Pobytový zájezd ~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

5hvězdičkový superior hotel Kempinski Das Tirol se nachází v obci Jochberg, pouhých 7 km jižně od Kitzbühelu a je obklopený malebnými Tyrolskými Alpami. Hosté mají v zimě přímý vstup na sjezdovky a během léta přímý přístup k síti více než 200 km turistických stezek.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí krytý i venkovní bazén, 2 restaurace a oceněné wellness centrum o rozloze 3 600 m², které se rozprostírá na 3 podlažích. K dalšímu zázemí hotelu patří módní butik, podzemní parkoviště a obchod se sportovními potřebami a půjčovnou lyží. Hotel zajišťuje dopravu limuzínou a hlídání dětí v dětském klubu Kempinski.

Vybavení pokoje

Kempinski Hotel Das Tirol nabízí ubytování v prostorných a elegantních pokojích a apartmá zařízených v moderním alpském stylu. Vybavení zahrnuje klimatizaci, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, satelitní TV, CD a DVD přehrávač a elegantní koupelnu. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Stravování

V restauraci Sra Bua si můžete pochutnat na pokrmech evropské a asijské kuchyně připravovaných z vysoce kvalitních místních surovin. Restaurace Steinberg podává večeře o 4 chodech a jídla à la carte, včetně obědů. Součástí hotelu Das Tirol Kempinski je bar Rubin, kam si můžete zajít na různé koktejly. V doutníkovém salonku a v knihovně je k dispozici výběr doutníků.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena